vystřihovánky zvířátek (Na dvoře a v oboře)

Neohodnoceno

Kniha zvířecích vystřihovánek autorky Hany Vyoralové s názvem Na dvoře a v oboře.

  • Skladem
160 Kč
Kategorie: Knihy
 

Kniha vystřihovánek s motivy zvířátek obsahuje Slepičí pohádku a 38 zvířátek - vynikající zábavu pro šikovné a tvořivé ruce. Součástí knihy jsou návod a fotografie hotových zvířátek. S poskládanou kolekcí si lze zahrát malou divadelní hru nebo zvířátka použít pro každodenní dětskou hru, případně jako dekoraci dětského pokoje.

 

Všechny texty jsou uvedeny v česko-anglické verzi, jsou tedy i zároveň edukačním materiálem. Doporučený min. věk pro dětskou zručnost je 5 let. Práce s vystřihovánkami rozvíjí dětskou zručnost, trpělivost, jemnou motoriku a prostorovou představivost.

 

Vydavatel: Leporello - Hana Vyoralová

1. vydání, 2012

ISBN 978-80-904886-0-1

 

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

 

leporelo-logo

Jak snadno a rychle vyslovit slovo Leporello. Stačí je pomyslně rozdělit na dvě slova – „Lepo“, a představit si, že u nás nebudete žádné lepidlo potřebovat, - a „rello“, které zaručuje, že jakékoli naše produkty budou spolehlivě jiskřit jako relé v očích všech obdarovaných.

 

Leporello se zabývá autorským obalovým designem, 3D papírovými animacemi a volnou autorskou tvorbou ze speciálních grafických papírů. Svou estetičností zaujme na první pohled, avšak nikdy nezevšední.

 

A jakou má značka Leporello filosofii? Především produkty, které jsou vzhledem k vybraným materiálům ohleduplné na životní prostředí, vypadají luxusně a moderně, ale zároveň si zachovávají elegantní tvarovou jednoduchost a funkčnost.

 

leporello zoo leporello zvirata leporello vejir

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.