skládačka strom Fedrigoni

Neohodnoceno
  • 1 z 2

Arch A4 se skládačkou vánočního stromečku na exkluzivním papíře s imitací zlata od italské značky Fedrigoni.

  • Skladem
99 Kč
Kategorie: Pro děti
 

Vytvořte si vlastní dekorační vánoční stromeček, třeba pro sváteční stůl. Navíc s atraktivním zlatým odstínem na unikátním grafickém papíře italské  značky Fedrigoni.

 

Fedrigoni je největší italský výrobce kreativních papírů s tradicí již od roku 1717. První papírna byla postavena v roce 1888 ve Veroně, kde má firma dodnes své hlavní sídlo. Ve svém sortimentu nabízí, kromě obvyklých papírenských výrobků, zejména kreativní grafické papíry značkové kvality pro tu nejnáročnější klientelu. 

 

Všechny výrobky Leporello jsou kompletovány ručně a jsou vyrobeny ze speciálních grafických papírů. Barevnost se může lišit dle aktuální nabídky papíru, uvedené fotografie jsou pouze ilustrativní.

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

 

leporelo-logo

Jak snadno a rychle vyslovit slovo Leporello. Stačí je pomyslně rozdělit na dvě slova – „Lepo“, a představit si, že u nás nebudete žádné lepidlo potřebovat, - a „rello“, které zaručuje, že jakékoli naše produkty budou spolehlivě jiskřit jako relé v očích všech obdarovaných.

 

Leporello se zabývá autorským obalovým designem, 3D papírovými animacemi a volnou autorskou tvorbou ze speciálních grafických papírů. Svou estetičností zaujme na první pohled, avšak nikdy nezevšední.

 

A jakou má značka Leporello filosofii? Především produkty, které jsou vzhledem k vybraným materiálům ohleduplné na životní prostředí, vypadají luxusně a moderně, ale zároveň si zachovávají elegantní tvarovou jednoduchost a funkčnost.

 

leporello zoo leporello zvirata leporello vejir

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.