Odznak/placka Jana Jebavá

1 hodnocení
  • 1 z 4

Odznak, placka, button, pin... oblíbený typ reklamního, ale rovněž designové předmětu s motivy uměleckých děl Jany Jebavé.

  • Skladem
30 Kč
Kategorie: Pro radost
 

Kovový odznak se zavíracím špendlíkem se může stát ozdobou tašky nebo kabátu, šatů, svetru, blůzy, nebo se jen tak povalovat na pracovním stole a tvořit umělecké zátiší. Všechny odznaky vycházejí z motivů pohlednic s reprodukcemi grafiky Jany Jebavé z 80. a 90. let 20. století. Na výběr máte až ze 7 motivů. Průměr odznaku je 3,5 cm.

 

Požadujete-li konkrétní odznak z ilustračních fotografií, prosíme o bližší specifikaci v poznámce u Vaší objednávky. V opačném případě zasíláme jeden z aktuálně naskladněných motivů.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5,0 1 hodnocení
Přidat hodnocení
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

 

logo-na-FB_new

 

Kulturní a vzdělávací agentura JABATO je středočeská rodinná firma, založená v roce 2011, která mimo jiné provozuje tento e-shop. Agentura nabízí pestrou škálu aktivit, od kulturních pořadů jako jsou koncerty, divadelní představení či zprostředkování umělců, přes vzdělávací aktivity (přednášky, komentované vycházky, kurzy, aj.) až po firemní eventy a služby v oblasti marketingu a PR, dále exkluzivně zastupuje výtvarnici, kunsthistoričku a odbornou lektorku PhDr. Janu Jebavou, jejíž díla zprostředkovává klientům jako originály i reprodukce v rozličných formách.

 

IMG_20151014_155243 DSC01791 DSC01513

 


 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.