Kdo je vlastně Barunka?

Jmenuji se Barbara a od roku 2011 vedu rodinnou kulturní a vzdělávací agenturu JABATO,  která nabízí pestrou škálu aktivit, mezi než patří i tento e-shop, který jsem se rozhodla založit po narození svojí dcerušky Violky. Chtěla jsem skloubit podnikání s rodinným životem a věnovat se něčemu, co mne baví, ale zároveň trávit co nejvíce času s mými bližními.

IMG_20151203_202832 IMG_20151208_235043 IMG_20160506_081128 IMG_20160805_073709

 

 

 

 

 

 

 

 

Narodila jsem se v září 1982 v severočeském Mostě, i když rodiče původně pochází z Východních Čech. V Mostě jsem zažila první lásky, přátelství i školní léta. Posléze jsme se přestěhovali nejprve do Prahy a nakonec do středočeských Poříčan, kde žiji dodnes.

Jelikož maminka učila v Lidové škole umění, a sama je umělecky nadaná a dodnes se věnuje estetice a dějinám umění, mám již od mala vztah ke kultuře. Mám ráda cestování a poznávání všeho nového, hudbu, filmy, divadlo, četbu..a také všechny kreativní výrobky z papíru. Je toho mnoho.

Studiem i prací jsem získala mnohé znalosti a zkušenosti, ale nakonec jsem dospěla k názoru, že nejlepší je být zodpovědný sám za sebe. Četné úvahy a diskuse proto vyústily v založení rodinné agentury JABATO, kterou tvořím já, moje maminka a můj manžel.

IMG_4857

Věděli jsme, že již nechceme být pouze zaměstnanci, dělat to, co nás nebaví, ale naopak, tak trochu si dělat co chceme a organizovat si čas i pracovní život po svém. Proto jsme na Silvestra 2010 vymýšleli, co dál, a rodinná firma, kde každý zastane to, co umí nejlépe, se nám zdála ideálním řešením.

Žertovně jsme říkali, tak co se jmenovat třeba "JABATO"? Podle našich jmen JAna, BArbara a TOmáš. A to jsme ani netušili, že "el Jabato" je španělský komiksový hrdina z 50.let 20.století nebo také značka mešního vína. A tak jsme začali... a po narození dcery VIolky jsme vlastně tak trochu  a neplánovaně JABATOVI ;-)

DSC00948 DSC01825  

Plno výrobků z naší domácí produkce naleznete právě v tomto e-shopu, což byl také jeden z motivů k jeho založení.

V e-shopu Od Barunky.cz naleznete plno tipů na zajímavé dárky, věci, které Vám i obdarovaným udělají radost svojí krásou a účelností, ozdobí interiér i potěší duši. Všechny dárky, které zde nabízím, jsem osobně vybrala a ráda Vás seznámím s osobnostmi a příběhy, které stojí za jejich vznikem. Doufám tedy, že si dárky Od Barunky zamilujete.

Vaše Barunka

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.