STRÁNKA AKTUÁLNĚ PROCHÁZÍ REKONSTRUKCÍ A VŠECHNY ODKAZY A TEXTY NEMUSÍ BÝT PLATNÉ. PŘÍPADNÉ OBJEDNÁVKY PROVÁDĚJTE RADĚJI PO PŘEDCHOZÍ TEL / MAIL DOMLUVĚ. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

přání Autoportrét se sýkorkou

Neohodnoceno
Efekt lupa
  • 1 z 4

Umělecké přání čtvercového formátu s dopisní obálkou od výtvarnice Jany Jebavé.

  • Vyprodáno
30 Kč
Kategorie: Pohlednice a přání
Položka byla vyprodána...
 

Univerzální přání o formátu 14 x 14 cm (bez textu) je vhodné pro všechny příležitosti, kdy chcete obdarovanému udělat radost milým přáním, pozdravením nebo vzkazem. Součástí balení je dopisní obálka příslušného formátu.

 

Motiv sýkorky je u autorky velmi oblíbený, najdeme ho např. na jejích četných grafikách. Toto snové pojetí s autorčiným autoportrétem v decentní černobílé kombinaci s lehkým kouřovým nádechem nabízí vhled do duše umělce. 

 

Jana Jebavá (*1953) vystudovala na Filozofické fakultě Univerzity Palackého v Olomouci obor bohemistika, dějiny umění a estetika. Doktorát získala v Praze na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy. Kromě toho, že přednáší dějiny umění a estetiky, se věnuje vlastní umělecké tvorbě v oblasti grafiky, malby, kresby a poezie. Za svá díla vyhrála několik medailí na mezinárodních bienále (Itálie, Polsko, Španělsko). Její práce jsou zastoupeny v soukromých sbírkách v Evropě i v Americe. Pro univerzitní nakladatelství Karolinum v Praze napsala autorské publikace Úvod do arteterapie a Kapitoly z dějin tance. Oba tituly se staly bestsellery a nezbytným studijním materiálem na mnoha humanitních fakultách. Svoje odborné články publikovala v různých časopisech a revue. V současné době se intenzivně věnuje lektorské činnosti, výletům za uměním a přednáškovým cyklům v rámci rodinné agentury.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.