Příběh

Srdečně Vás vítám v designovém eshopu Od Barunky.cz!

Jmenuji se Barbara, ale již od malička mě moji blízcí oslovují Barunko, nejspíš podle oblíbené postavy z Babičky Boženy Němcové. Od roku 2011 provozuji rodinnou kulturní a vzdělávací agenturu JABATO, a to společně s maminkou Janou a manželem Tomášem.

Skloubit osobní a pracovní život není vždy jednoduché, a tak jsem ráda, že díky naší agentuře a také tomuto eshopu si tak trochu můžu organizovat čas po svém a věnovat se malé ratolesti, dcerušce Violce.

Proč jsem vlastně eshop založila? Byla to tak trochu souhra životních okolností, mimo jiné i právě narození Violky a souběžně připravovaného vydání maminčiny knihy Pohádky z kanárčí klece. Rozhodla jsem se, že maminku, kterou zastupuji nejen jako odborného lektora, ale i jako umělkyni, budu propagovat sama.

A tak Vám přináším dárky s příběhem, které si jistě zamilujete Vy i Vaši blízcí…

 

foto o nás 1 foto o nás 3 foto o nás 4 

 

Co všechno u nás najdete? Přeci dárky, které Vám udělají radost svou krásou a účelností, ozdobí interiér i potěší duši. Jedná se o české, lokální a rodinné produkty. Zárukou je zákazníky osvědčená kvalita a design na vysoké estetické úrovni. A to vše za akční ceny!

Základem naší kolekce jsou designy podle autorských děl Jany a Zdeňka Jebavých. Často nás najdete také na veletrzích a jarmarcích, kde mimo jiné nabízíme i sezónní zboží a další designové kousky.

Ráda Vás seznámím s osobnostmi a příběhy, které stojí za jejich vznikem. Sledujte nás proto pravidelně na blogu i sociálních sítích Facebook a Instagram.

A v budoucnu, splní-li se mi další sen, se třeba potkáme v mé vlastní galerii nebo v kavárně. Zatím je k dispozici domácí ateliér, ale i ten stojí za to! Ale nezapomeňte, jak praví klasik, že jen krátká návštěva potěší :-)

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.